تبلیغات
دانلودفیلم وموسیقی
دانلودفیلم وموسیقی
همه چیز رو از ما بخواهید

بازیگر زن ایرانی

موفقیت دختر ایرانی در یک فیلم هندی

درخشش چشمگیر بازیگر زن ایرانی در بالیوود + عکس

دختر ایرانی که در یک فیلم هندی پر بازیگر نقش اصلی را ایفا کرده است موفقیت چشمگیری را به دست اورده است و حال در بالیوود یک بازیگر شناخته شده و محبوب به حساب می آید.عکس های این دختر ایرانی را در ادامه ببینید….

 

این روزها فیلم “Grand Masti” به کارگردانی ایندرا کمار بر پرده سینماهای هند است که با فروش خوبی هم روبه رو شده است. در این فیلم پربازیگر آفتاب شیوداسانی، ریتیش دیشموک ،ویویک اوبری و… نقش آفرینی می کنند. اما یکی از بازیگران زن این فیلم مریم زکریا دختر ایرانی ۲۸ ساله ای است که متولد تهران است و در سوئد بزرگ شده است.
مریم زکریا متولد بیست وهشتم سپتامبر سال ۱۹۸۴ در تهران است. او در کشور سوئد مدل ، معلم و طراح حرکت بود. زکریا در سوئد مدرسه ی آموزش رقص هندی تاسیس کرد و در سال ۲۰۰۹ به شهر مومبای هند نقل مکان کرد با این آرزو که وارد سینمای این کشور شد. زکریا ابتدا به عنوان مدل برای آگهی های تبلیغاتی در هند مقابل دوربین رفت . یکی از معروف ترین تبلیغات او برای شرکت کوکا کولا در کنار عمران خان(بازیگر معروف) بود. نخستین بار کارگردان تامیلی(گویش تامیل) سوندر سی. پس از تماشای ویدیوهای مریم زکریا در سایت یوتیوب برای یک آیتم در نخستین تجربه کارگردانی خود “آن سوی شهر”(۲۰۱۰)با او قرار داد بست .
اما مریم زکریا با نقش کوتاهی در فیلم کمدی و با گویش تلگو”صد درصد عشق”(۲۰۱۱) به شهرت دست یافت و یکی از نقش های اصلی دو فیلم تلگویی Madata Kaja و آرجونا را ایفا کرد.حضور او در فیلمهای بالیوودی با فیلم حادثه ایی«کمیسر وینود» (۲۰۱۲)در نقش فرح اتفاق افتاد که در این فیلم با کرینا کاپور و سیف علی خان هم بازی بود. او با همین فیلم در بالیوود به شهرت دست یافت.

درخشش چشمگیر بازیگر زن ایرانی در بالیوود + عکس


بقیه عکس ها ادامه مطلب

درخشش چشمگیر بازیگر زن ایرانی در بالیوود + عکس درخشش چشمگیر بازیگر زن ایرانی در بالیوود + عکس درخشش چشمگیر بازیگر زن ایرانی در بالیوود + عکسارسال در تاریخ پنجشنبه 4 مهر 1392 توسط mahdi

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ

..............